۲۸۰۶ مارکت، خدمتی جدید از شرکت استارت آپ ۲۸۰۶ است که با همکاری کاپیتان بایک به ارائه خدمات می پردازد. کاربران ۲۸۰۶مارکت می توانند با مراجعه به سایت و اپلیکیشن محصولات سوپرمارکتی خود را با تخفیفات ویژه انتخاب نموده و با ثبت سفارش، آن ها را در زمان و مکان دلخواه تحویل بگیرند. تحویل محصولات خریداری شده نیز توسط مجموعه ی کاپیتان بایک صورت می پذیرد. مشتریان می توانند در شهر تهران سفارشات خود را ثبت نموده و با توجه به تنوع بالای محصولات، تمامی خریدهای روزانه ی خود را به صورت یک جا انجام دهند.
محصولات سوپرمارکتی در ۲۸۰۶مارکت در دسته بندی های مختلف و تعداد بالا تهیه شده و از کیفیت و تازگی بی نظیری برخوردار می باشند. به صورت روزانه و برای طیف وسیعی از محصولات تخفیفات و طرح های ویژه ای در نظر گرفته شده تا کاربران با قیمت کمتری قادر به تهیه کالاهای مورد نظرشان باشند. محصولات ۲۸۰۶ مارکت در دسته های لبنیات، نوشیدنی، تنقلات، مواد پروتئینی، نان و شیرنی، چاشنی و افزدونی و دیگر محصولات تقسیم می شوند.
ثبت سفارش و خرید از ۲۸۰۶مارکت بسیار آسان است و زمان زیادی را هم‌از شما نمی گیرد. از طرفی این امکان برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده تا وقت و آدرس دلخواه خودشان را برای تحویل محصولات سفارش داده مشخص کنند تا بدون هیچ نگرانی آن ها را دریافت و استفاده نمایند. همچنین مجموعه کاپیتان بایک تحویل فوری را تضمین نموده تا سفارشات در بهترین حالت و بدون هیچ تاثیر منفی به دست مشتریان برسد.

موردنیاز خود را در هر جای تهران و کرج به‌صورت آنلاین مستقیماً از هایپراستار بخرند. تنوع بالای کالاهای اسنپ‌مارکت، با بیش از ۵۰۰۰ کالا، این امکان را به کاربران می‌دهد که همه‌ی خریدهای خود را به‌صورت یکجا انجام دهند.

استفاده از اپلیکیشن اسنپ‌مارکت در وقت کاربران صرفه‌جویی خواهد کرد و به آنان اجازه می‌دهد بهتر برنامه‌ریزی کنند و با هر چه بیشتر دورماندن از ترافیک درون‌شهری، آرامش و آسودگی بیشتری داشته باشند؛ محیط کاربری آسان اپلیکیشن می‌تواند طیف وسیعی از کاربران موبایل‌های هوشمند را دربربگیرد و امکانات بسیار متنوع و زیادی را در اختیار آن‌ها قرار دهد.